Apartmana Yeni Taşınan İkiz Kardeşleri Çok İyi Sikiyorum

Merhabalar değerli okurlarım ben Arif, sizlere başımdan geçen bir olayı anlatmak istiyorum. Biz İstanbul’da oldukça elit bir kesimde oturuyoruz kendi işimin patronuyum bir galerim var araç alıp satıyorum. Maddi durumumuz oldukça iyi bu yüzden tek eksiğim kız arkadaşı biraz seks düşkünü bir erkek olduğum için sürekli kız arkadaşı değiştiriyorum ne yapayım devamlı aynı amı sikmekten oldukça nefret ediyorum bu yüzden sürekli değişik am sikme tutkum var işteyken canım sıkıldı ve eve gidip dinlenme istedim mahalleme geldiğimde aracımı park ederken bizim dairenin önünde yük aracı gördüm apartmana birisi taşınıyor diye indim bir bakayım dedim.

Aman tanrım ne göreyim iki tane bir sarışın biri esmer oldukça seksi seksi demek az gelir hatta afet kızları gördüm afallamıştım. Bir an için kendime geldim yardıma ihtiyacınız var mı diyerek yanlarına gittim bende burada oturuyorum bir şeye ihtiyacınız var mı dedim teşekkür ettiler olursa seslenmeniz yeterli dedim tamam dedi. Esmer olan oynak bir kızdı bana hafiften gülümseyerek göz kırptı bende yaşadın oğlum arif bunları grup bile sikersin diyerek eve çıktım bir şeylere ihtiyacı olsa da kapı çalsa derken esmer olan kapıyı çaldı açtım o seksi bayan karşısında kekeleyerek buyurun güzel bayan dedim.

Biz televizyon ünitesini kuramadık bize yardımcı olur musun dedi bende büyük bir zevkle seksi bayan dedim. Anlamıştım benden hoşlandığını o yüzden iş attım oda hemen düştü. Gerçekten seksi miyim ben dedi bende seksi kelimesi az kalır yanınızda dedim çok teşekkür ederim dedi ve beraber aşağıya sarışının yanına indik kapıdan girerken kendini bana sürterek geçti kaşar içeri girdim. Sarışın olan çok kısa bir şort giymiş benimki hemen şahlandı çok seksi ikisi de çünkü neyse hallettim ve yukarı çıktım esmer olan kapıya kadar geldi benle eğer işiniz olmazsa akşam bize gelin beraber içelim dedi bende olur dedim.

Akşam oldu ve aşağıya onlara indim ikisi de çok seksi bir şekilde giyinmiş ve bir şişe viski almışlar neyse oturduk beraber içmeye başladık. Sohbet döndü dolaştı esmer tarafından kız arkadaş konusuna geldi bana sordular kız arkadaşın var mı diye bende yok ben devamlı değişiklik sevdiğim için bir kız ile uzun süreli ilişki yaşayamıyorum dedim onlarda sende bizdensin dedi bizde devamlı aynı erkek ile beraber takılamıyoruz dedi saat bira geç oldu kafalar gitmeye başladı esmer olan sarışın olanın iyice sarhoş olduğunu görünce bana gözü ile diğer odayı işaret etti ve geçtim arkamdan geldi dudaklarıma yapıştı ve deliler gibi sevişmeye başladı.

tamamen çıplak kaldıktan sonra saksoya başladı bende onunkini yalamak istediğimi söyledim harikasın diyerek atmış dokuz pozisyonuna geçtik aralıksız yirmi dakika yaladık ve ilk orgazm beraber aynanda yaşadık yavaşça onu yatağa yatırıp birazda göt deliğini yaladım meğerse götten sikişmeyi çok seviyormuş deliye döndü beni götümden amımdan her yerimden sik aşkım diye inlemeye başladı ve yavaş yavaş ilk amına girdim o kadar sıcak ki anlatamam arkadaşlar neyse yarım saat kadar siktim ve boşaldık ikimizde duşa girdik sıra götten diyerek saksoya başladı tekrar benimki şahlandı üçüncü olduğu için geç boşalacağımı biliyordum.

Yavaş yavaş götüne sokmaya başladım daha sert aşkım parçala götümü sevgilim demeye başladı kendimi tutamayım çok sert sikmeye başladım öyle çığlık atıyor ki ses sarışına kadar gitmiş sarışın olan bir anda odaya girdi saate bakmamışım biz başlayalı üç saat olmuş oda uyuya kalmış ve kalkmış beni de sik beraber grup yapmayı severiz biz dedi bende neden olmasın aşkım sende gel iki güzeli bir gecede sikmekten çok memnun olurum dedim ben esmeri götten sikerken oda esmere amını yalatıyor kendini bana hazırlıyordu. Sırada sarışın vardı sende götten seks yapmak ister misin aşkım dedi bunu göte ben alıştırdım beni daha sert sik dedi ve ikisiniz inanın sabaha kadar çok sert şekilde siktim ertesini günü yürüyemiyorlardı.

Leave a Reply