azgın evli kadın fena azdı erkeğimsin dedi

Merhabalar ,
İsmim samet, 30 yaşında, İstanbul da yaşayan, özel bir şirkette satın alma işlerine bakıyorum.
Çalıştığım iş yeri adına face açmıştım ürünleri sanal alemde teşhir ediyorduk. Birgün bir bayan ekledi, siz kimsiniz ne iş yaparsınız muhabbeti başladı. Sohbet koyulaştıkça adının Gülşah olduğunu evli, iki çocuk annesi ve 26 yaşında olduğunu ve sakarya da yaşadığını öğrendim. Zaman ilerledikçe resmini gönderdi, çok tatlı ve balık, gözleri ay gibi tatlıydı. Bende resmimi gönderdim (yeşil gözlü hafif kilolu) ve muhabbet iyice koyulaştı.
Eşinin kendisini ihmal ettiğini zaten severek evlenmediğini anlatıyordu. İki çocuğu var ama hiç istemediğini söyledi. İkimizde görüşmek istiyorduk, birgün hastaneye gideceğini ve bana gelebilir misin dedi, bende arabaya atladığım gibi soluğu hastanede aldım. Hastanden çıktıktan sonra arabayla gezdik, birşeyler yedikten sonra ayrıldık ve çok memnun kaldı. Haftaya birdaha vakit ayıracağını söyledi ve bir hafta sonra buluştuk, bu kez dudaklarına bir yumuldum, sanki alt dudağımı koparacaktı çok istekliydi, ilk defa eşimden başkasını öpüyorum ama çok istiyorum dedi. Bende dudaklarının hakkını veriyordum, kuytu bir yer biliyorum oraya gidelim dedi, ve arabayla dediği yere gittik.
Hemen arka koltuğa geçtik ve öpüşmeye başladık, yaklaşık 15 dakika öpüştük ve elimle gömleğinin düğmelerini açmaya başladım, o harika göğüsleri artık elimdeydi ve hoyratça sıkıyordum. O da artık zevk almaya başlamıştı, sütyenini çıkardım ve göğüs uçlarını emmeye , ısırmaya başladım, ohhh diye sesler çıkarmaya başladı. Bir elimlede eteğinin altından o müthiş madeni ellemeye başladım vıcık vıcık olmuştu. Hemen kilodunu çıkardım ve dilimle tam yalayacakken ne yapıyorsun dedi, bana bırak kendini deyince, eşim hiç yalamadı dedi. Bende ilkleri bende yaşa dedim ve yalamaya başladım, dilimi gezdirdikçe iyice zevk suyu akıyordu yeter dayanamıyorum dedi, sok artık dedi. Bende çıkardım ve elmasına (amına) fırçalamaya başladım ve vıcık vıcık olan elmasa birden yüklendim , ohhhh dedi, çok kalın acıdı dedi, eşiminkisi ufak dedi ve ben bunu duyunca daha da hızlı hızlı yüklenmeye başladım, hadi koçacağım seninim, dağıt amımı dedikçe bende seni bundan sonra gerçek kocan benim dedim ve hızlanmaya başladım, bir yandan girip çıktıkça dişlerimle de büyük olan göğüs uçlarını ısırıyordum. bende önce boşaldı ve bende yarağımı elmasdan (amından) çıkartıp göğüs uçlarına boşaldım. Ama o bende doymamıştım ve tekrar göğüsleriyle oynamaya o da eliyle oynamaya başladı, o oynadıkça benimkisi tekrar eski haline aldı ve bu kez kucağıma oturdu, zıpladıkça zıplıyor hadi erkeğim bugün beni bitir diyordu, çok azgın ve aşkla sevişiyordu. Bende kucağımda zıplatıyor dudaklarını emiyordum, korunmadığını içime boşalma dedi, yine bende önce titreye titreye boşaldı. Üzerimden çıktı bende eliyle oynatarak boşaltı beni, içime dert olmuştu içine boşalamamak, biraz dinlenelim dedik ve göğsümde uyumaya başladı, yarım saat geçti ben tekrar elmasıyla(amıyla) oynamaya başladım ama bu kez niyetim arkadan girmekti, tabi her bayan da olduğu gibi bu da olmaz dedi eşime dahi vermedim bende esas kocan-5457326994- benim dedim ve zorda olsa ikna ettim, arabada krem vardı  ilk başta sulanan amına tekrar girdim, çok güzel inliyordu, sesi kulaklarımda hala, ve arkasını kremledim yavaş yavaş girmeye başladım, kalın olduğu için zorlanıyordu, arabada iyice sıkıştırdım ve birden yüklendim, yandımmmm dedi ama kimse olmadığı için duyan yoktu. Ben bekledim biraz ne olur çıkar dedi, biraz dayan aşkım dedim ve elimle amıyla oynamaya başladım, baktım zevk inlemesi gelince yavaş yavaş bende arkasından hareket etmeye başladım, artık erkeğim iyice yırt arkamı diyordu, 10 dakika sonra arkasına boşaldım ve oda 2 defa boşaldığını söyledi. Daha sonra dinledik, sen erkeğimsin beni hiç bırakma dedi, yaklaşık ilişkimiz 6 aydır sürüyor ve haftada bir gidiyorum yanına, bir ev kiralamayı düşünüyoruz daha rahat sevişelim diye

Leave a Reply