Bakire Olmam Onu Durduramadı

Selam benim adım Sıla size ilk deneyimimi anlatmak istiyorum. Daha 18 yaşındaydım okuldan çıktıktan sonra part taym bir kafede çalışmaya başlamıştım. Benimle çok ilgilenen okuyup da bir yandan çalıştığım için bana saygı duyan bir şefim vardı. Şefim 26 yaşındaydı. Bir gün iş çıkışı şefim olan Ahmet beni eve bırakmak istedi. Bende kendisine çok saygı duyduğum için kabul ettim. Kendisi çok yakışıklı kaslı ve çekici bir adamdı. Aslında onu çok beğeniyordum ama şefim olduğu için ve benden yaşça büyük olduğu için duygularımı kendi içimde yaşıyordum. Beni eve bırakmadan önce bir şeyler içelim mi bir yerde dedi. Kalbim duracaktı sanki. Bana bunu demesi benim için bir mucizeydi.

Kabul ettim ve gittik. Ben kafeye gideriz diye beklerken beni kendi evine götürdü. Daha çok heyecanlanmıştım ve çok mutluydum. Birer kadeh bir şeyler içtik. Benden çok hoşlandığını söyledi. O kadar şaşırmış ve mutlu olmuştum ki bir anda sevişmeye başladık. Üzerime çıkıp sürtünmeye başladı. Amımın suyu çoktan akmaya başlamıştı daha önce böyle bir şey hiç yaşamamıştım. Üzerimde gidip gelmeye başladı ve pantolonunu çıkardı. Kalbim heyecandan yerinden çıkacak gibiydi. Hem onun olmak istiyordum hem de bakire olduğum için korkuyordum. Bakire olduğumu ona söyledim. Bunu duyunca daha çok istediğini söyledi ve daha çok azmıştı. Bakireliğimi bozmayacağını sadece sürtüneceğini söyledi.

Bende ona inanarak soyundum. İkimizde çırılçıplak kalmıştık vücudunun sıcaklığı tenime her dokunuşunda beni benden alıyordu. Sonra çok büyük bir acı ve yanma hissettim. Ahmet içime girmişti ve kendini durduramıyordu. Çok acıyor diye bağırmaya başladım.Ama Ahmet artık çok zevke gelmişti ve kendini durduramıyordu. Artık yapacak bir şeyim yoktu içime girmişti ve bakireliğimi bozmuştu. Bir yandan ağlıyor bir yandan da deli gibi onu istiyordum. Artık olan oldu diye düşünerek kendimi tamamen ona bırakmıştım. Ahmet çok sert bir şekilde beni sikiyordu ve bağırmamı istiyordu. Zaten bende çok büyük bir acı çekiyordum ve bağırmamam imkansızdı. İkimizde deli gibi boşalmıştık ama aldığım zevkin yanında bakireliğimin bozulmuş olmasının pişmanlığı da vardı

Leave a Reply