Baldız Baldan Tatlıdır Ama Götü Daha Tatlıdır

Erkek erkeğe sohbet edelim mi biraz? Antalya’da yaşıyorum. 42 yaşındayım. İş adamıyım ve güzel kazancım var. Bugün anonim kimliğim ile beni sizinle buluşturan şey ise bir itiraf olacaktır. Eşimle 15 yıla yakındır evliyiz. Bu hayatta en büyük pişmanlığım ve ah keşke dediğim şey ise baldızımı sonradan görmemdir. Hoş olmayan bir tesadüftü. O güzel çıtır kızı kaçırdığım için hala içimde acı var. Karım bir süre sonra aile olduğumuzu tam olarak anladı. Kendini salmaya başladı. Cinsel hayatımız sıfıra yaklaştı. Bir erkeğin kırklarda karısından cilve görememesi ve onun bakımsız olması kadar kötü olay yoktur. Bilirsiniz. Gözün dışarıya kaymaya başlar. Ben en masumum diyen varsa bir adım öne çıksın lütfen. Sizler de ne demek istediğimi içten hissedeceksiniz. Baldızım Alev’den bahsedeceğim. Kendisi 34 yaşında ama o kadar bakımlı ki anlatamam. Karımın ailesi biraz da fakirdir. Ben üç beş vereceğim de kendilerine bakacaklar. Mesela uzun zamandır iç geçirdiğim baldızımın benim paralarımla üst baş iç çamaşır olması bana seksi geliyor nedense. Ona harcadığım paraya hiç acımıyorum. Alev esmer uzun boylu büyük kalçalı hem de büyük memeleri ile dikkat çekiyor.
Her zaman giyindiği dar kot pantolonlar o kadar canımı acıtıyor ki. Ne sikerim bu götü diye karım uyurken fotoğraflara bakıp 31 çektiğim çok olmuştur. Alev çok fena ya sanki ben azgınım da o bana karşı boş mu sanıyorsun. Hep ablasını kıskandı. Ailenin en çirkin kızını almam. Yüksek maddi gücümle prensesler gibi yaşatmam hep kıskandırdı kendisini. 34 yaşında aile evinde kıt kanaat getirmek canını sıktı. Bir gün eşim annesinin yanında kalmak istedi. Hasta mıymış neymiş. Sonra Alev aradı beni sizin oradan geçiyorum. Eve geçeceğim enişte beni bırakır mısın diye. Ablam da orada hem… Heyecan içerisinde tamam dedim ben evde nasıl olsa tek başımayım. Beraber geçeriz. 20 dakika sonra zil çaldı ve geldi. Üstünde beyaz gömlek böyle ama nasıl… Aklın durur. Sıkı gömlek göğüsleri ortaya çıkarmış. Rengi beyaz olduğ için içindeki siyah sutyeni görünüyor. Göğüsleri ise her an sutyeni terk edip özgürlüklerini ilan edecek gibi davranıyorlar. Tamamen kudurtan bir görüntü olduğunu söyleyebilirim. Altındaki pantolonun çatal kısmından tangası görünüyor ki en sevdiğim iç çamaşırlardan birisidir. Baldızım götünden çıkarmıyor. Bir defa benim karıma giy dedim kıyametleri koparmıştı. Biz artık aileyiz ya hafifmeşrep kadın mıyım falan diyor bana.
Sen olsan ne yapardın dürüst ol. Neyse oturduk sohbet muhabbet ediyoruz. Alev de az değil karım yok ya hep beni kışkırtmaya çalışıyor. Ablam yok sonunda kafa dağıtmaya fırsat buldun ha enişte diyor. Yalnızlık sana yarıyor. Ben rahatsız etmeyeyim aslında diye aklımdan geçirdim. Başka kadın almışsındır eve falan. İnşallah kızları içeriye saklamadın diyor. O da biliyordu ablasını. seks hayatımızın bitiş noktasına geldiğini. Ben de verdiği bu pasları pozisyona girerek değerlendirmeye başladım. Sence benim gibi akıllı adam çapkınlık yapacak olsa baldız ablanın ruhu duyar mı? Gülmeye başladı. Sır olarak mı kalır. Evet, sır olarak kalmasına kalır hem de karşı tarafı da çok memnun eder. İçten içe benim metresim ol diyordum işte aptal baldız. Anlıyordu merak etmeyin. Escort sitelerinde çok hatunlar var diye güldü. İşim olmaz dedim benim kalemim değiller.
Parayı bastırır en güzelini bulurum takılacak. Esmer balıketli hatunlar yok mu? Aklım gidiyor aslında. Kendisiydi bu işte. Ah dedi mesela beni çekici buluyor musun? Hem de nasıl. Göğüslerim ve basenlerim çok geniş büyük değil mi? Bazen seviştiğim erkekler çok büyük diyor. Herhalde biz etine dolgunların zamanı geçti. Artık zaman manken gibi sıfır bedenlerin zamanı. Onlar ağızlarının tatlarını bilmiyorlar baldız senin gibi manken kadına böyle şeyler söylenir mi buyurdum. Usulca yaklaştı. Mesela kucağına böyle otursam çok mu seversin deyip kucağıma oturdu. Benden günah gitmişti artık. Göğüslerine dokunmaya başladım. Boynunu kokluyordum. O da ilk hareketin benden gelmesini beklemeden öpüşmeye başladık. O koca esmer beden dolgun basenler artık kucağımdaydı. Sikim bir anda fişek gibi kalktı ve de onu hissetti. Enişte dedi sen dünden razıymışsın. Sevişirken göğüslerini öpüyor ve ileri gidip ısırıyordum. Koltukta kafamı memelerinin arasına aldım. Emdiğim kadar emdim. Usulca soyduktan sonra tangayı gördüm. Şu dedim fantezi iç çamaşırları bir defa giy istedim ablandan ağzıma sıçtı. Boş ver şimdi o sönük kadını dedi. İhanetin koyu rengini görmüştüm. Sevişirken çıldırıyordum. Dizlerimin üstüne çöktüm ve kafamı o geniş basenlerinin arasına koydum. Çok güzel kokuyordu. Baldızım sadece dışarıdan görüntüsü ile kaliteli değildi. Aynı zamanda kendine bakmasını da çok iyi bilen elit bir kişiydi demek.
Tangayı sıyırmam ile o dar sıcak deliği görmem bir oldu. Bir adet tüy yok ve de hala dar. Anal yaptığı belli ama herkese de vermiyor. Bu götü istiyorum dedim. Damarlı kalın uzun yarağım aklını başından almıştı. Bu kadar büyük beklemiyordu belki kutuda. Kendimle övündüğüm en güzel taraflarımdan biri de ciddi manada xlarge alete sahip olmamdır. O iri esmer beline bastırdım ve hafif kırdım. Koltuğa doğru çevirdim. Az önce götünü yalamıştım ama ne olur ne olmaz diye deliğe tükürük çaldım. Biraz da elime tükürüp sikimi yağladım. İçeriye soktum. Ahhhh diye bir ses doldu evin içerisinde. En son böyle erotik çığlıkları eşimle evlendiğim zaman duymuştu duvarlar. Onlar benden daha çok şaşırıyorlardı bu duruma. Kaç yıldır arzuladığım ve yasak elma gibi karşımda duran baldızım çıplak. Ben ise sıcak anal ilişkide gidip geliyorum. Göğüsleri bir sağa bir sola sallanırken saçlarını kokluyorum. Aşkım demeye başladı. Daha iyi sik beni. Ablam nasıl performans olur görsün. Seni ondan daha çok mutlu edebilirdim. Artık gizlenmeye gerek yok.
Beni deliler gibi arzuladığını hayal ettiğini biliyordum. Böyle konuştukça içimdeki şeytan ortaya çıkıyor gibi daha sert sikiyordum o tatlı götünü daha ileri gösteriyordum kendimi. Her anı bana ayrı tatları verme konusunda da mükemmel hazlar sağlıyordu. Baldızımın baldan tatlı götünün içine boşaldım. Biraz da sıcak amını emdim ve onun da tadına vardım. Hala ıslaktı. Benim karım artık kurumuş ve erken menopoza mı girmişti anlam veremiyordum. Baldızım ile seks hikayemde o geceyi hiçbir zaman unutamayacağım. O kaçamak günahkar geceden sonra ne oldu biliyor musun? Ona gizli ev tuttum. Hem aile evinden kurtardım ve cebine para yerleştirdim. Hem de artık eşimle hiç sevişmiyorum. İşten erken çıkıyorum ve toplantım var deyip o evde gerçek mutluluğu buluyorum. Lakin bir sıkıntım olduğunu söylemeden geçemem. baldız boşan ve de bu şekilde devam edelim diyor. Bunu istiyor muyum? İleriki zamanlarda çok daha net görürüz. Telaş etmeyin herhalde size haber vereceğim. Burası artık benim için bir nevi itiraf rahatlama sitesine döndü. Kendimi mutlu etmenin ve boşaltmanın en iyi yönteminin burası olduğuna inanıyorum.

Leave a Reply