Ablamın kocasına siktirdim

Tam 1 sene önce eşimden ayrıldım, biliyorum çünkü o gün benim bayramımdı. Mahkeme, dava süreci, vs. derken epey bir zaman geçti ama ben boşandığım günü bayram olarak nitelendiriyorum.

İnsan insana kızar ama el kaldırmamalı, eşimden ayrılma nedenim şiddetti. Bir gece yarısı, baktım şiddet giderek artıyor, o korkuyla ablama bir mesaj attım, eşiyle birlikte geldiler derken polis, molis beni aldılar eve götürdüler. Bunu neden anlatıyorum? Ertesi sabah uyandığım zaman ablam işe gitmiş meğer, yatakta yanımda bir nefes… eniştem! Çoktan yanıma uzanmış, ellerini elbiselerden içeri sokmuş bile. Ben o an nasıl ederim de kurtulurum? İnanın bana hiç bilmiyorum derken zaten halim ortada pek direnemedim, önce biraz yaladı sonra da geçirdi. Gözümü açtığım zaman sadece yüzüm yatak başlığına çarpıp duruyordu, onu biliyorum ve içimdeki o his…

Ablamın Kocasına Kendimi Delice Siktirdim

Eniştemde ne yarak varmış! İnanın bana kocaman. Gördüğüm zaman bile canım yandı, eşim ufak tefek bir şeydi, siki de öyle ki abartmıyorum 2,5 hatt1 3 katı vardı. Sadece sessizce bekledim derken işi bitti, gitti. Bu olay hiç olmamış gibi devam etti bir süre, sonra ben mutfaktayken bir gün geldi ve yine sikti, derken başka bir yerde başka bir şekilde.

3 ay kadar sonra da ben ev tuttum, işe girdiğim için. Aradan zaman geçtikçe hayatıma bir yabancı alsam başıma neler gelir, adım mı çıkar bilmiyorum derken seks denen şey bir ihtiyaç. E eniştem de hoş adam yalan yok, ne yapabilirim derken mesaj atsam biliyorum ablam eniştemin mesajlarını çaktırmadan okuyor hatta uygulama kuruyor olmaz, ben de ablamı çağırdım. E ne de olsa eniştem gelecek diye, geldiler (ikisi birlikte). Evimi ve düzenimi, hatta işimi övüyorlar, ayakta durmayı başardığım için tebrik ediyorlar. Enişteme kaş göz ettim ama ablam varken bir şey yapamadı, tabii ki ertesi sabah 8 gibi gelmiş, içeri alır almaz ben açtım fermuarını özenle o seks hikayelerinde olduğu gibi ve hemen içime aldım, delice siktirdim kendimi ablamın kocasına isteyerek.

Leave a Reply