İFŞALI SEX HİKAYEM

Merhaba Dul Hikaye okuyucuları. Daha orta yaşlarımda dul yaşayan bir kadınım. Kocamdan boşandığım gibi ayrı yaşamaya başladım. Kocamla da görücü usulü tanışıp evlenmiş ve yaşça büyük olan kocamın her yönden bana yetememesi ve benim hayatımın iplerimi elime almak istememle boşanma sürecim bir olmuştu. Sizlere benim için çok özel olan dul seks hikayeleri anımı aktaracağım. Kocam yarım yamalak da olsa beni siker amcığıma girip çıkardı. Kocamdan ayrıldıktan sonra amım yaraksız, ağzım boş ve memelerim harap ve bitap kalmıştı. Yaşadığım semte dul olduğum için gözler benim üstümdeydi. Adım çıkmasın diye gizli gizli kendimi tatmin etmeye çalışırdım. Mahallenin delikanlıları beni sikmek için etrafımda dört dönerlerdi. İstesem yani izin versem beni bir günde 10 kişi sikerdi. Öyle güzel bir götüm var çünkü.
Dul olduktan sonra yeni bir sikici lazımdı
Mahallede ki delikanlılardan farklı olarak Semih diğerlerinden ayrıydı gözümde. Çok çekici ve çok büyük kolları olan bir gençti. Askerden yeni gelmiş geçim derdi için çalışıp duruyordu. Annesiyle aram iyi olduğu için gidip gelirdim. Semih her zaman beni süzer ve onların evinin dar koridorunda giderken veya mutfağının kapısında annesiyle konuşurken gelip yanımda durup elini belime ve göt yanaklarıma çarptırırdı. Semihin beni sikmesini istiyordum ama bu kolay olmayacaktı. Üstelik Semih beni bir kere sikerse bırakmaz her fırsat da amcığımı mundar edip götümü sıkar ve şaplak atardı o koca yusyuvarlak götüme. Günlerden bir gün Semih evde yalnız anneleri köye tatile gitmiş.
Ben de fırsat bu fırsat indim bunun yanına sana yemek yaptım hesabı. Yemeğini yerken bende içeride oturdum ve tv ye bakınıp duruyordum. Üstümde bol bir bluz ve altımda eteğim, kafada türbanımla tam bir azgın dul kadın rolündeydim. Semih yanıma oturmuş göt yanaklarımız birbirine değiyordu. Ben rahatlasın diye sürekli konuşuyordum. Semih askerden geldim işte abla halim arap saçına döndü diye konuşuyor ben de gençsin bak ya kol kaslarını sıkarak çok iyisin diye teselli ediyordum. Beni oracıkta yatırıp sikecek kıvama geldiğinde elimi yanlışlıkla teselli mabında konuşurken sikine attım ve kapkalın siki kalkmış beni sikmek için hazır ola geçmişti.
Semih hemen bacaklarıma elini attı ve dudaklarımdan beni öpmeye başladı. Ben hafif geri çekilip naz yapar gibi dur Semih yapma beni mi sikeceksin ya dedim. Semih abla seni öyle bir sikecektim hem de hergün sikeceğim sert bir şekilde o yaşlı kocanın sikemediği amcığı mundar edicem dedi. Ben de hafif tırsak bir şekilde utanarak ona bakış attım. Semih hadi soyun bırak bana kendini diye bluzumu çıkardı ve ardından eteğimi çıkardı. Ben dur burada olmaz dedim ve yatak odasına geçtik. Yolda götümü sıkıyor şaplak atıyordu. Off amım harbi yanıyordu elimi tutuyor hala namuslu ayakları yapıyordum. Semih benim külotumu çıkardıktan sonra yatağa uzandırdı ve önümde soyundu. En son pantolonu indirdikten sonra yarağı kalkmış bir şekilde fırladı külotundan. Hemen yorganı üstümüze çekti ve bana tut şu yarrağımı aşkım hadi ve amcığına sok dedi.
Ben de yarrağını tutup sulu amcığıma değdirdim ve off nasıl irkilmiştim beni o ilk sikişini nasıl hatırlıyorum anlatamam. Amcığıma sokmaya başladım kalın yarrağını ve Semih bir iki gel git yaptıktan sonra en kuytu köşelerime şap şap diye vura vura amcığımı sikmeye başladı. Beni 5 dakika boyunca altında şap şap diye sikti Semih. Memelerim altında git gel yapıyordu. Sonra biraz durdu ve öpüşmeye başladık. Semihin o kaslı kolları ve güzel atletik vücudunun altında eziliyordum adeta. Beni eze eze sikiyordu Semih. Biraz sonra yarrağı götüme çarparak, etime dokunarak tekrar kalktı ve yarrağını tekrar amcığıma soktu. Bu sefer dölleriyle ıslattığı amcığım daha da kaygandı.
Cupp diye girdi amcığıma yarrağı. Semih off karım benim ohhh karıcım şap şap şup diye amcığıma vuruyordu. Hem öpüşüyorduk deliler gibi dillerimizi çıkartıp çılgınlar gibi sevişiyorken alttan da Semih amcığımı sikiyordu. Kalın yarrağı am dudaklarım arasından bir karanfil çayı edasıyla süzülüyordu. Beni o gün birkaç defa daha sikti Semih. O gece onlar da kaldım gece beni kucağına alıp evin her köşesinde amcığımı sikti. Daha sonra beraber duş alırken beni duvara yaslayıp tek bacağımı kaldırdıktan sonra alttan fırlayan am dudaklarımı yarrağıyla döverek sikti.
Semih beni sike sike bir hal etmişti. Benim gibi Dul seks hikayeleri anılarını anlatan kadınlar bana ulaşsın. Semihe söylerim sizi de siker. Çok güzel bir çocuk sadece sikiyor. Hem de ne sikiyor offf.

Leave a Reply