Yengemi Sarhoş Edip Götten Girdim

Selam arkadaşlar, ben Ankara’dan Tonguç. Bundan iki yıl önce, uzun çalışmalar sonucunda Ankara’da iyi bir üniversitede Elektronik Mühendisliğini kazandım. Hayatımın en güzel yıllarına adım atmıştım artık. Derslerdi, sınavdı, finaldi derken, koca bir sene geçti ve sonunda okulda şenlikler başladı. O sabah kahvaltıda annem ve babam, bir haftalığına köye gideceklerini söylediklerinde, içimi bir sevinç kapladı. Ben, ev bana kaldı, eve kızarkadaşımı atarım diye sevinirken, bu sevincim kursağımda kaldı. Yengem beni aradı, “Amcanla çocuklar da sizinkilerle birlikte köye gitmeyi çok istiyorlar, ama 2 gün sonra Antalya’dan kızkardeşim geleceği için ben kalacağım. Nasıl olsa sen de varsın, burda kalırsın benimle…” deyince, benim tüm planlar alt üst oldu. Yengemi kıramadım, “Tamam.” dedim.

O gün okula gittiğimde de sevgilimle tartıştık, anlaşılan şenliklerde tek başıma kalacaktım. Akşama doğru yengem aradı, “İstersen bu akşamdan gel bize, hem ne zamandır söz verdiğin bilgisayara da bir bakarsın!” dedi. Uzun zamandır sallıyordum bu bilgisayar işini. Zaten canım da sevgilime sıkkındı, yengeme, “Tamam gelirim!” dedim. Saat 21:30 gibi yengemgile gittim. Biraz amcamla okul hakkında falan konuştuk. Sonra, “Ben şu bilgisayara bakayım…” diyerek geçtim odaya. Yengem bilgisayarın bulunduğu odayı bana hazırlamıştı, orda yatacaktım. Ben bilgisayarı düzenlerken yengem geldi, “Face’de oyun oynarken takılmalar oluyor…” dedi. “Tamam, ona da bakarım yenge!” dedim. Bu arada amcam kapıdan, “Hadi ben yatıyorum, siz de fazla geç yatmayın, yarın erken kalkacağız!” deyip gitti.

Yengemle aramız çok iyidir, yanımda çekinmez, benden rahatsız olmazdı yani. Zaten ben de rahatsız edecek şekilde davranmazdım. Aslında alıcı gözle bakınca, yengem balık etli, 1.65 boyunda, büyük gögüsleri ve kalçası olan, her erkeği etkileyecek kadar sexy bir hatundur. Yengem altında şortu, üzerinde gecelik, ama sanki bikini gibi, yanımda oturuyordu. Hafif kilolu olması sebebi ile giydiği şort vücuduna oturmuştu ve resmen heryeri belli oluyordu.

Amcam yatmaya gittikten sonra yengem benim sigaradan iki tane çıkarıp, ikisini de yaktı, birini benim ağzıma verdi ve “Hayırdır, yüzün asık gördüm, moralin mi bozuk senin?” dedi. “Evet yenge ya, kız arkadaşımla tartıştık…” dedim, anlattım biraz. Yengem de, “Takma kafana, barışırsınız! Hem sen yakışıklı çocuksun, sana başka kız mı yok? Elini sallasan ellisi, saçını sallasan tellisi!” diyerek teselli etti. Bu arada bilgisayar düzelmişti, “Tamam oldu yenge, ben yatıyorum!” dedim. Yengem ise, “Sen yat, ben biraz Face’de takıacağım…” dedi. “Peki!” dedim ve yattım. Yengem internette takılırken, yengemden, “Ayy!” diye bir ses geldi. Daha uyumamıştım, hemen, “Ne oldu yenge?” diyerek kalktım. Ekranda kocaman bir Penis resmi vardı. Bildiğimiz klasik penis uzatma reklamlarından biri işte. Yengeme gülerek, “İlahi yenge, ilk defa mı gördün, ne bağırıyorsun?” dedim. Yengem de güldü, “Yok da, birden çıkınca şaşırdım… Amcan falan görmeden kapat şunu, hadi ben de yatmaya gidiyorum!” dedi, gitti.

Ertesi sabah 06:00 gibi babamlar geldi ve amcamlarla yola çıktılar. Yengemle onları uğurladıktan sonra biz tekrar yattık uyuduk. Birkaç saat uyuduktan sonra, yengem, “Hadi kahvaltı hazır!” diyerek uyandırdı. Kalktım, üzerimi giyindim, okula gidecektim. Yengemle güzel bir kahvaltı yaptık. Ben çıkarken, yengem, “Hadi bakalım, belki sevgilinle barışırsınız! Ha, akşama geç kalma, korkarım!” diye uğurladı. “Tamam yenge!” dedim gittim okula. Ben barışırız diye ümit ederken, kız arkadaşımın suratı sirke satıyordu. Arkadaşlarla şenliğe gittik, konser alanında eğlendik, biralar falan içildi, hafif kafamız iyi oldu. Kız arkadaşımla yeniden konuştum, ama durum halen aynıydı.

Telefonuma baktığımda 3 cevapsız arama vardı, hepsi de yengemdendi. Yengemi aradım, “Geliyorum yenge!” dedim. Saat 24:00 olmuştu, arkadaşım arabasıyla yengemlerin eve bıraktı beni. Yengem kapıyı açtığında, üzerinde yine önceki günkü giydikleri vardı. Kapıyı hafif araladı, girdim içeri. “Açmısın?” dedi. “Yok, sağol yenge!” dedim. Salona geçip oturduk. Yengem, “Hayırdır, bu halin ne, içtin mi sen?” dedi. “Biraz arkadaşlarla takıldık, bir iki bira içtik…” dedim. “Belli oluyor!” dedi. “Yenge evde bira var mı?” dedim. “Yok ta, alıp gelirsen beraber içeriz, hazır amcan yokken!” dedi.

Hiç ikiletmeden dışarı çıktım, büfeden 6 tane bira aldım geldim. Ben de üzerimi değiştirdim, tekrar oturduk, sohbet muhabbet ederek içiyoruz biraları. Üçüncü şişelerin sonuna gelirken, aklıma dünkü olay geldi ve gülmeye başladım. Yengem, “Ne oldu, ne gülüyorsun?” dedi. “Yenge dün nasıl bağırdın Penis reklamını görünce!” dedim. Yengem de güldü, “Ayy ne yapayım, birden o kocaman şeyi görünce şaşırdım!” dedi. “Hiç te kocaman değildi yenge, amcamınki gibidir işte!” dedim. Yengem kahkaha atarak, “Amcanınki onun yarısı kadar olsa daha ne isterdim!” dedi. Konunun yönü değişiyordu, biraların da etkisiyle iyice bel altı konuşmaya başlamıştık. Yengeme, “Amcamınki hakikaten küçük mü yenge?” dedim. Yengem, “Hee ya… Peki seninki ne kadar?” diye sordu. Ben de bira şişesini göstererek, “Ölçmedim, ama uzunluğu en az bu kadar vardır yenge!” deyip güldüm.

Yengem, “Oha! Atma be!” dedi. “İnanmıyorsan bak!” dedim. “Hadi gel lan, bakacağım!” dedi. Kalktım, yengemin oturduğu koltuğun önüne dikildim. Yengem eşofmanımın altını boxerımla birlikte indirdi. Ben şok olmuştum, yengem bunu yapamaz sanıyordum, ama yapmıştı. Yengem yarağımı görünce gözleri faltaşı gibi açılmıştı, “Yuhh lan, bu ne böyle? Eşekten ödünç mü aldın bunu?” diyerek eline aldı yarağımı. Söylediği lafla benim erkeklik duygularım kabarmıştı, eğilip yengemin dudaklarına yapıştım. Ben dudaklarını emiyordum, yengem karşı koymuyordu. Yarağım ise halen elindeydi. Yengem dudaklarımdan kurtulup yarağıma yumuldu, “Yerim ben bunu!” diyerek ağzına aldı. Çok iştahlı yalıyordu, oracıkta boşalacaktım. “Yenge yavaş…” dedim, kolundan tutup ayağa kaldırdım. Göz göze geldik, hemen dudaklarıma yapıştı, ayakta öpüşmeye başladık…

Bir taraftan da yengemi soyuyordum. Önce üst kısmını soydum ve o devasa gögüslerini ortaya çıkardım. Yengemin iri memelerini çılgın gibi emiyordum. Teni harika kokuyordu, emdikçe de memeleri ballanıyordu sanki. Yengem, “Terledim yaa!” diyerek şortunu ve külodunu kendisi çıkardı. Ben de bir çırpıda soyundum, ikimiz de çırılçıplaktık şimdi. Yengemi koltuğa uzatıp, boynunu, boğazını, memelerini, öpe öpe amına geldim. Amı, ben daha dokunmadan sırıl sıklam olmuştu. Amının kıllarını ayırıp amını yalamaya başladım. Tadını çıkara çıkara yalıyordum. Yengem kafamı amına bastırarak inlemeye başladı, sanki kafamı içine alacaktı…

Birkaç dakika yaladıktan sonra yengem çığlık çığlığa kasılarak orgazm oldu. “Ufff, bitirdin beni! Gel hadi, gir içime!” diyerek beni üstüne çekiyordu. Aslında daha saatlerce yalayabilirdim yengemin amını, tadı harikaydı. Ama yengemi kıramadım, amını yalamayı bırakıp kalktım. Yengem bacaklarını ayırmış, yarağımı sokmamı bekliyordu. Bacak arasına yanaşıp, yarağımı yavaşça amına daldırdım. Yengem sanki bekaretini kaybediyormuşçasına, “Yavaş sok kurbanın olayım, alıştıra alıştıra sok!” diyordu. Amcamın siki gerçekten küçük olmalıydı, çünkü kaç yıldır evli olmalarına rağmen yengemin amı sevgilimin amı kadar dardı…

Sonunda zorlaya zorlaya dibini bulmuştum. Yengem kımıldamayım diye bacaklarını belime dolayıp beni kendine kenetledi. Durmaksızın da, “Yavaş, kurbanın olurum!” diyordu. Yavaş olacaktım, ama nerdeyse daha hiç sikmeden içindeyken boşalmak üzereydim. Ben daha fazla dayanamayıp, bacaklarını belimden kurtarıp omzuma aldım ve amına pompalamaya başladım. Yengemin kasıklarını öyle sıkıca kavramıştım ki, yengemin, “Yavaş!” demelerine aldırış etmeden, hızlı hızlı gitgel yapıyorum. Kızarkadaşımı en az yarım saat sikip öyle boşalırken, yengemi sikerken hemen boşalmak üzereydim. “Yenge geliyorum!” dedim. Yengemin, “İçime boşal erkeğim!” demesiyle döllerimi fışkırtmaya başladım. Ve boşaldıkça boşaldım. Son damlalar yengemin amına akarken, “Harikasın yenge!” dedim ve dudaklarına yapıştım. Yengemin üzerinden indiğimde, ikimiz de şaşkındık, ama hoşumuza gitmişti…

Ben acıkmıştım. Birlikte kalktık, çırılçıplak mutfağa birşeyler yemeye gittik. Yengemin yaptığı sandviçlerimizi yerken, yengem amcamı şikayet ediyordu, “Amacanla uzun zamandır sex hayatımız yok!” diye. Ben de, “Senin gibi bir kadını sikmeyen erkeğin avradını sikeyim!” dedim. Yengem, “Adamın avradını siktin, dağıttın amını zaten!” dedi, gülüştük. Yengemin çoraplı bacakları hep hoşuma gitmiştir. “Yenge, senin çoraplarına hasta oluyordum, giyesene birini!” dedim. Yengem de, “Senin için herşeyi yaparım aşkım!” dedi.

Sandviçlerimiz bittiğinde, yatak odasına geçtik. Ben yatağa uzandım, yengem ise karşımda şov yaparcasına ten rengi parlak külotlu çorabını giyindi. Çok tahrik olmuştum, yarağım anında taş gibi oldu. Yengem de yatağa geldi, üzerime uzandı ve öpüşmeye başladık. Ben yengemin poposunu okşuyordum, çorabın hazzını yaşıyordum. Yengem daha sonra öperek yarağıma kadar indi. Yatakta dörtayak domalmış şekilde yarağımı yalıyordu.

Gözüm gardrobun aynasına takıldı. Aynadan manzara okadar sexy görünüyordu ki, “Yenge öyle kal!” diyerek yataktan indim. Dörtayak domalmış yengemin arkasına geçip, külotlu çorabın göt deliği kısmında delik açtım. Yarağımı tükürükleyip, yengemin götüne dayadım ve yüklendim. Daha yarrağımın başı girmişti ki, yengem, “Yandım anam!” diyerek öne kaçtı. “Ne oldu yenge?” dedim. “Oradan olmaz, amcan hiç yapmadı ordan!” dedi. Şaşırmıştım, “Vay salak amcam vay! Ulan bu göt sikilmez mi hiç, şunun güzelliğine bak bee!” deyip, komodinin üzerinde duran el kremine uzandım. “Yenge, kremlersek acımaz, korkma!” dedim. Biraz yarağıma, biraz da yengemin götüne sürdüm…

Yavaş yavaş sokmaya başladım yengemin götüne. Milim milim ilerleyerek, sonunda köküne kadar sokup, “Yenge bak gördün mü, hepsini aldın işte!” dedim. Yengem de burnundan soluyarak, “Aldım almasına da, dağıttın lan götümü!” dedi. Biraz öylece bekledikten sonra hafiften pompalamaya başladım. Yengem, “Ahhh, yavaş Tonguççç, yavaşşş, ahhh!” diye böğürüyordu. Yaklaşık 20 dakika boyunca yengemin götünde git gel yaptım ve sonra çıkarıp, o çoraplı bacaklarına boşaldım…

O gece birdaha sikişmedik, ikimiz de çok yorulmuştuk. Ama ertesi gün öğlen sikişmeye başlayıp, yengemin kızkardeşi Antalya’dan gelene kadar yataktan çıkmadık. Yedik içtik, dinlendik ve sikiştik 🙂

Leave a Reply