Abi Dediğim İnsanın Karısını Siktim

Merhabalar sex hikayesi seveler. Benim adım Selim  sizlere bu hikayeyi istanbuldan yazıyorum. Yaşım 24  esmer orta boylu birazda kilolu biriyim. Maddi durumum yerinde ve tek yaşıyorum. Uzatıp sizi daha fazla sıkmadan hikayeme geçeyim.

Ben sürekli kumar ortamında bulunan bir insanım ve haliyle çevremde bu insanlardan oluşmakta yine kumarhanede birgün vakit geçirirken sadece selam selam olarak tanıştığımız bir kişi yanıma gelip sohbete başladı derken yanlız yaşadığımı öğrendi vb derken birgün telefonum çaldı.
Arayan kumarhanedeki o kişiydi. Bana evde musait olup olmadığımı sordu bende evet fakat neden diye soru yönelttim oda bir güzellik yapaçağını söyledi derken okeyleştik ve telefonu kapattık.20-25 dk sonra kapının zili çaldı. Kapıyı açtığımda kumarhanede sohbet edip tanıştığım abi ve yanında 2 bayan daha vardı.
İçeri davet ettim salona oturdular önce ufak muhabbet ardından birer kahve teklif ettim fakat onlar içiceklerini yanlarında getirmişlerdi bile , ufak bir müzik eşliğinde alkoller alındı sohbetler edildi derken abi yanındaki genç kızla diğer odaya geçti ve sizede iyi eğlenceler diyerek olgun kadını bana bıraktı.
Adam odadan çıkar çıkmaz alkolün etkisi ile kadın dudaklarıma yapıştı önce uzun süre sevişme sonrası kadın hem bir yandan soyunuyor hemde beni soyuyordu derken ikimizde çırıl çıplak kalmıştık ve daha sonra aletimi eline alıp önce ufak ufak sıvazladıktan sonra ağzına alarak iyice sexe hazırladı.
Kalkmış aletimi elime alıp kadını yatakda önce domaltıp amını yarrağımla fırçaladıktan sonra birden içine girmemle bütün daire kadının çığlığıyla inledi resmen. Ve bu beni dahada hazza getirmişti ki durmaksızın kadını sikmeye başladım.
Tam gelicektim ki kadın hissetmiş olmalı, direk aletimi içinden çıkarttı ve ağzına aldı. Resmen fışkıra fışkıra titreye titreye kadının ağzını doldururcasına boşalmıştım ve kadın bütün hepsini yutmuştu. Daha sonra ufak bir duş ardından orgazm sığarası eşliğinde sohbet ettiğimizde kadının gelen abinin karısı olduğunu anlamıştı

Leave a Reply