Barda Çalışan İki Kızı Grup Sikerek Cezalandırdım

Merhabalar seks tutkunu arkadaşlar başımdan geçen ilginç bir seks olayını paylaşacağım sizler ile keyifli boşalmalar demek istiyorum sizlere okurken. İsmim Burhan 29 yaşında oldukça seks düşkünü bir erkeğim çok yakışıklı olduğum için kızlar ile aram oldukça iyi bu yüzden devamlı seks yapmak artık benim için sorun olmuyor ama her bayan ile seks yapamıyorum görsel olarak bir bayan çekici olmalı benim için hoşlandığım her bayan ile sabaha kadar deliler gibi seks yapabilirim. Devamlı gittiğim bir bar var oradaki iki kızı nasıl sikerek cezalandırdığımı anlatacağım sizlere.

Alkol kullanmaktan oldukça keyif alan bir yapım var bundan dolayı devamlı barlara gidip alkol alıyorum. Sürekli gittiğim bir barda bir kız dikkatimi çekti orada barda çalışıyordu barmen olarak oldukça seksi ve neşeli bir kızdı nasıl yapıp bunu sikebilirim diye düşünürken aklıma bir şeytanlık geldi bara geçip orada içmeye devam ettim ve kızla tanıştım adı Burcu bende burhan dedim 26 yaşındaymış evlenip ayrılmış maddi durumu kötü olduğu için çalıştığını söyledi bende tekrar evlenmeyi falan düşünmedin mi falan dedim oda yok düşünmüyorum dedi bende istersen burası kapandıktan sonra biraz dolaşabiliriz dedim oda tamam diyerek benimle gece iş çıkışında dolaşmak için geldi.

Oldukça mutlu olmuştum çünkü oldukça seksi bir kızdı ama orada çalışan bir kız daha var onun ile beraber ikisini grup sikmem lazımdı yanımdaki kız alkol aldıkça açılmaya başladı ve konu sekse geldi uzun zamandır seks yapmadığını falan söyledi bende oldukça seksi bir kız olduğunu ve erkeklerin peşinden koştuğunu söyledim oda benim seks yapacağım kişiden benimde hoşlanmam lazım dedi. Sonradan anladım ki oda benden hoşlanıyormuş ve yavaş yavaş elimi bacağında gezdirmeye başladım oldukça keyif alıyorduk ikimizde bir anda dudaklarıma yapıştı ve benden hoşlandığını ve benim ile beraber olmak istediğini söyledi.

Beraber benim eve geçerek oldukça ateşli bir seks yaptık be geceyi benim ile beraber geçirdi sabah olduğunda benim alet gene kalmıştı ve yavaşça sokulup aşkım çok seksi birisin bir kez daha yapalım sabah sabah daha güzel olur dedim oda tamam canım diyerek yapıştı dudaklarıma. Kendimi ondan alamıyordum ama aklım hala barda çalışan garson kızdaydı ve ona anlatıp beraber grup yapmalıydık neyse gün biti ve akşam olunca işe gitti bende işlerimi hal edip onun yanına gittim.

garson kıza baktığımı fark etti ve hoşlandın galiba kızdan dedi bende evet dedim istersen beraber grup seks yapabiliriz oda çok azgın kız dedim ben ayarlarım gece oda gelir dedi ve kızı alıp gece bana geldiler. Beraber deliler gibi sabaha kadar grup seks yaptık. Artık devamlı seksi beraber yapıyoruz sırada başka çalışan kız var orada onu da üçüncü seks kadınım yapıp hayalim olan grup seksi yapmayı düşünüyorum bir sonraki hikayemde onu yapıp sizler ile paylaşacağım.

Leave a Reply