Kuzenime mastürbasyon yaparken yakalandım

Ben 20 yaşında 1.65 boyunda gerçekten çıtır konuşunda kendime güvenen bir gencim başımdan geçen hadise geçen yıl yani 2008 yılında oldu. Benim bir kuzenim 18 yaşında taş benzeri bir tanesi. Gerçekten tam tamına 90-60-90 gibi bi şi. ilk önceleri ona karşı aşırı fazla ilgim olduğunu fark etmedim. lakin daha sonra onunla aynı odada kalınca onu sikmek istediğimi anladım. Tatilde bir gün tek başıma halamlara gittim, oda oradaydı.Mükemmel memesi ve götüyle karşımdaydı. Akşam oldu herkes yattığında onunla aynı odada kalıcağımı öğrendim ve neredeyse havalar uçuyordum. Akşam bi şi olmadı. Sabah erken kalktığımda birde baktım kuzenimin üzerindeki yorgan yerde ve geceliğide belinin çok fazla üstüne kadar çıkmış.

Saat tahminen sabah 5 falandı yani herkes uyuyor… Dayanamadım kalkıp çekmeceden onun iç çamaşırlarını alıp 31 çektim düşünün sabahın 5 inde.. Daha sonra işim bitince yatmaya giderken dayanamadım bir ellesem ne olur diye düşündüm… Biraz amını kilodunun üzerinden elledikten birazda göğüslerini okşadıktan sonra yattım. Sabah hiç bi şi ham bunun gibi devam ettik.. Ben hemen hemen her gün bunun çekmeceden iç çamaşırlarını alıp 31 çekmeye başladım… Ve artık içime tak etmişti onu sikecektimmm.
gene bir gün onun iç çamaşırı çekmecesini karıştırırken birden odaya o girmez mi…

O anda hayatımın en soğuk terlerini döktüm..

Bana baktı ve ne aradığımı sordu, bende elim mahkum beni aşırı tahrik ettiğini söyledim..
Biraz beni süzdükten sonra bana bunu aileme anlatmamam için bir tek neden söyle dedi.. Ben ne diyebilirim ki dedim.. Bana daha önce yapıp yapmadığımı sordu bende yapmadım dedim. O baktı ve denemek ister misin dedi ve o lahza ayaklarım tutmuyordu. Arkasını dönüp kapıyı kilitledi.. Ve sessiz olmamı çünkü evde halamın olduğunu söyledi. Daha sonra bana yaklaştı yaklaştı ve dibime kadar geldi, bundan sonra birbirimizin solumasının ne kadar hızlı olduğunu ayrım edebiliyorduk..
Eliyle yavaş yavaş pantolonumun üzerinden sikimle oynamaya başlamıştı.

Daha sonra eğildi, pantolonu ve boxer nımı çıkardıktan sonra saxso ya başladı ben hemen hemen bayılacaktım ve 5,6 dk sonra boşaldım..Daha sonra ayağa kalktı ve ve tam soyunurken durmasını nedeniyse benim onu soymak istediğimi söyledim (bu aşırı hoşuma gider). Yavaş yavaş o iri taş bu gibi göğüslerinin üstündeki yapışık bluzu çıkardım ve siyah sütyenini ardındanda ucunu araladığım o hayalimdeki memeleri yalamaya başladım mükemmeldi benimki yine taş olmuştu. Altındaki dar pantolonuda çıkardım altında siyah tangasıyla karşımdaydı.. yalnızca bir kaç dk sonra sikimin ucunda olacaktı..
Onu çalışma masasına oturttum ben bacaklarını omuzuma alarak donunun üstünden amını yalamaya başladım.

Aç bu gibi yalıyordum. Ben yaladıkça o kendini bağırmamak için zor tutuyordu. Prezervatifi giydikten sonra, Sonunda donunu araladım ve amına yavaşça girmeye başladım mükemmel bir duyguydu.. Hızlandıkça hızlandım masa hafiften sallanıyordu ve onun sesinden halam kapıyı çaldı . Bize kapının arkasından bişiy olup olmadığını soruyordu lakin bir bütünleşmiştik ve zar zor çıkardığım o normal ses tonuyla bişiy olmadığını ayağımın masaya çarptığını söyledim.. Halam içeri gidince onu sikimin üstünde kucağıma alıp yatağa attım…Yatakta onu sikmeye başladım bağırmamak için yastığı kafasına bastırırdı.. Sonra ben 2. kez boşaldım ama kuzen sağlam çıkmıştı ve hayla boşalmamıştı… Son çare götüne girmeyi istedim oda zevkten olacak her durumda kabul etti..

Bu sefer yere köpek pozisyonunda durdu. Ben ilk deneyişimde uzunu bile sokamadım, biraz parmağımla oynadıktan sonra masada el kremi gördüm ve derhal yağlamaya başladım… Sonra ilk darbede soku verdim götüne.ilk girişte hafif bir figan atar bunun gibi oldu daha sonra ya zevkten ya acıdan bacağımı sıkmaya başlandı. O sıktıkça ben daha hızlı gittim geldim ve en sonunda geldim diyerek boşaldı…. Heryer zevk suyu olmuştu.. Son bir kez suratına boşaldım. Odayı temizledik ve giyindikten sonra bunu tekrarlıya bilecek miyiz diye sordum. Oda erkek arkı olmadığında beni arıyacağını söyledi. O günden sonra çok aşırı çıtır siktim fakat o ilk bulunduğu ve hayalim bulunduğu için aşırı mükemmeldi..

Hayalimi gerçekleştirdiğim için çok fazla mutluyum. Umarım devamı gelir..

Leave a Reply